HPE JD103A Uyumlu 1000BASE-LH SFP Transceiver (SMF, 1550nm, 100 km, LC, DOM) ürün Detayları HPE Hakiki JD103A satıcı Adı LODFIBER Form Tipi SFP Max Veri Hızı 1000 Mbps dalga boyu 1550nm Max Kablo Mesafe 100 km arayüz LC dubleks optik Bileşenleri DFB 1550nm kablo Tipi SMF DOM Desteği Evet TX Güç 0 ~ 5dBm alıcı Hassasiyeti ticari Sıcaklık aralığı 0-70 ° C (32 158 ° f) HTS-Uyumlu Kod 8517706000 protokolleri SFF-8472 MSA, IEEE 802.3ah-2004 kalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır. biz üstün ile müşterilerine sunan adanmıştır, standartlara uyumlu ürünleri ve hizmetleri. LODFIBER verifications birçok kalite sistemi geçti vardır, gibi CE, RoHS, FCC, kurulan bir uluslararası standart kalite güvence sistemi ve kesinlikle tasarım sırasında uygulanan standart yönetim ve kontrol, geliştirme, üretim, kurulum ve hizmet. lütfen Not: Yüklerken bir üçüncü parti alıcı-verici ağ donanımları garantiyi geçersiz garanti etmez. ağ ekipmanları üreticileri kendi ürünleri üzerinde garanti desteği tüm belirten kurallar var etkilenmeyecektir. ömür boyu Garanti tüm fiber optik ürünler LODFIBER tamamen malzeme ve işçilik hatalarına karşı garantilidir bir ömür boyu garanti ile. kaynaklanan hasarları kapsamaz bu garanti kaza, yanlış bakım, yanlış kullanım, ihmal, normal aşınma ve yıpranma, veya doğal renkler ve malzemeler arıza üzerinde genişletilmiş zaman ve kullanımı. paketleme ve Etiketleme bu işlemek için kolay ve iyi korunmuş telsiz paketi etiketli olmuştur ve işaretlenmiş varsayılan LODFIBER standartları. özelleştirilmiş etiket veya paket çözümleri istek üzerine mevcuttur. OEM ve Gümrük ortaklık dünya standartlarında OEM üreticileri çeşitli ile, 8 yıldır LODFIBER verebilmektedir tüm ihtiyaçları için özelleştirilmiş yüksek kaliteli ve maliyet-etkin çözümler ve özellikleri, dahil optik tasarım, mekanik tasarım, baskılı Devre kartı (PCB) düzeni ve elektrik tasarım, yazılım & firmware tasarım, entegre montaj, belirli etiketleri, vb kabaran Ile satış ve olumlu müşteri geribildirim, LODFIBER dünya genelinde hızla genişleyen olmuştur ve optik haberleşme sanayi lider sağlayıcı haline geliyor. eğer ürünleri ilgilendi, de bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen gönderi LODFIBER FedEx üzerinden yollayabilirsiniz, DHL, UPS, TNT, EMS veya bir müşteri-düzenlenmiş taşıyıcı. öğeleri genellikle aynı gün sevk (bazı vericiler 20 dakika kapı dışarı olabilir). biz hiçbir stok varsa herhangi bizim küresel depolar, sevkiyat 1-2 gün gecikecek. DHL teslimat için 2-4 iş günü alacak ve FedEx sadece ihtiyacı 1-3 iş günü. İspanya için, İtalya, brezilya ve diğer bazı ülkeler, öğeler gümrük nedeniyle gelmesi uzun sürebilir clearan

  • Marka Adı: LODFIBER
  • Model Numarası: JD103A

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)

Ürün İncelemesi

İlgili ürünler

Grandway -- 5805 Fiber Kablo Ortak Kapatma Splice Kapanması Mekanik Salmastra Tipi Ortak Kutusu İlgili

Grandway -- 5805 Fiber Kablo Ortak Kapatma Splice Kapanması Mekanik Salmastra Tipi Ortak Kutusu


Moq 50 adet. Mekanik salmastra: mükemmel sızdırmazlık performansı, yeniden. Koruma sınıfı IP 68. Yükleme yöntemi: duvar- monte, kutup- montaj, hava, menhol özelliği: Tasarım alır yaratıcı pratik patent ve kutusuna tutmak altında

₺206.35

JAKCOM P2 profesyonel akıllı spor İzle sıcak satış fiber optik ekipman olarak fiber optik görsel hata splitter 1x8 zte gpon okt İlgili

JAKCOM P2 profesyonel akıllı spor İzle sıcak satış fiber optik ekipman olarak fiber optik görsel hata splitter 1x8 zte gpon okt


JAKCOM P2 profesyonel akıllı spor İzle sıcak satış fiber optik ekipman olarak fiber optik görsel hata splitter 1x8 zte gpon okt JAKCOM P2 profesyonel akıllı spor İzle Renk IPS dokunmatik ekran | dinamik kalp hızı ve kan basıncı izleme ₺127.71

₺108.58

Tek-Tıklama Fiber Optik Temizleyici Kalem Optik Fiber Iletişim Temizleme Araçları için 1.25mm LC Konnektörü İlgili

Tek-Tıklama Fiber Optik Temizleyici Kalem Optik Fiber Iletişim Temizleme Araçları için 1.25mm LC Konnektörü


Tek-Tıklama Fiber Optik Temizleyici Kalem Optik Fiber Iletişim Temizleme Araçları için 1.25mm LC Konnektörü Bir-Tıklayın Temizleyici bir kolay kullanımlı seçeneği için temizleme konnektörleri adaptörleri. Sadece Tek-Tıklama Temizleyici ₺66.92

₺63.58